Toptan Satışlarımız İçin

Türkiye'nin en büyük aktar ürünleri deposuna sahip Aktar Depo'ya kayıt için www.aktardepo.com adresinden üye başvurusu yapabilirsiniz.Uygun fiyat taze ürün garantisi ile 5000 çeşit olan onlarca marka aynı gün kargo garantisi ile siparişiniz ertesi günü dükkanınızda. Sabit bir kar oranı ile çalışan Aktar Depo'da toplu alım anlaşmalarından doğan düşük fiyat avantajını yaşayacaksınız bir çok ürünü en ucuz olarak alabileceksiniz. 

AKTAR DEPO’DA HANGİ ÜRÜNLERİ BULABİLİRİM?

Bitki, baharat, tohum, bal, pekmez, macun, kozmetik, yüzlerce çay çeşidi, besin takviyeleri, vitaminler, bitki suları, çerez, dünya kahveleri, bitkisel yağlar, kuru sebze, kuru meyve, un, şeker, tuz, sirkeler, gıda katkıları, bakliyat, lokum, sabun, kolonya, arı sütü, propolis, polen, şerbet, şurup, çorba ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.


TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK AKTAR DEPOSU İLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?


HAKKIMIZDA

2015 Yılında sektörel bir bilgimiz olmadığı halde; ticari kaygı duymaksızın doğruları ve olması gerekenleri bilerek kurucu müşteri olarak başladığımız www.aktardiyari.com ile çok kısa sürede 150 bin üzeri bize güvenen parekende müşteriye ulaştık. Çok müşteriye değil tedariğini doğru ve zamanında gönderebildiğin kadar müşteriye ihtiyacımız olduğunu bilerek doğru ve kademeli büyümeyi hedefledik.

İlk yılın sonunda çizgimizi ve ilkelerimizi beğenen firmaların da toptan satış taleplerine cevap vermeye başladık. Doğru, hilesiz ürünü tüketiciye en ucuzda göndermeyi hedefledik.

Toptan müşteri çeşitliliğimiz artınca yeni depomuzda kendi geliştirdiğimiz web, entegrasyon, depo ve lojistik otomasyon yazılımları her departmanıda uzman kadrosu ile Aktar Depo'yu kurduk.

Samimiyetle müşteri memnuniyeti ve hilesiz kazancı temel ilke edinen bizlerin hiç hata yapmayacağını iddia etmiyoruz. Ama her türlü hata ve mağduriyetin giderileceğiniz sözünü veriyoruz.

Metin Yıldırım - Kurucu Müşteri