Ballı Propolisli Macun 420 Gr Naturlife | Karışım Macunlar | Macunlar | Aktar Diyarı | Türkiye'nin Güvenilir Online Aktarı

Menü

36,05 TL
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 3,61 TL
Karışım Macunlar
2000 yılı aşkın süredir geleneksel birikimle şifa enerji kaynağı olarak bilinen ve modern tıbbın keşfettiği bitkisel drogların harmanlanması ile 59 çeşit drog içeren formülüyle bal bitki ve baharat karışımı özel olarak üretilmiştir.
Bal Pekmez Macun
Son yıllarda değişen beslenme alışkanlıkları ile yüksek kalorili ve mikro besinler açısından fakir gıdalar ile beslenilmektedir. Bu durum insanların sağlıklı gelişimleri için mutlak almaları gerekli vitamin ve minerallerin eksik alımına yol açmaktadır. Şuruplar çoklu vitamin ve mineral içeren takviye edici gıdadır. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacımızın karşılanmasına yardımcıdır.
Marka Hakkında
Naturlife " Can Kardeşler " firmasının markasıdır. 2015 yılında sektörel tecrübesine ve pazar ağına güvenen firma tarafından kendi tesislerinde üretime başalyan firma takribi 250 civarı ürün gamına sahiptir. Kısa zamanda ciddi bir başarı sağlayan markayı güvenle kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor