XP TONİS K-D 250 ml İmmu-Nat İmmunat | Karışım Sıvı Ekstarktlar | Likit Gıda Takviyeleri | XP TONİS K-D 250 ml İmmu-Nat İmmunat

Menü

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
135,99 TL
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 13,60 TL
Karışım Sıvı Ekstraktlar
Karışım sıvı ekstraktlar tamamen doğal yollarla hasat edilen bitkilerin günümüz teknolojisi ile standardize edilmesi sonucu ortaya çıkan bitki özütlerinin sıvı formda karışımıdır. Toksik olmayan, kendine özgü aroma destekleyici özelliğinin yanı sıra bakteriolojik olarak etkinlik sağlayan doğal bir üründür.
Likit Gıda Takviyeleri
Likit kelimesi, sıvı, akışkan maddeler için kullanılır.Kullanımı kolay pratik olduğu için, kapsül kullanamayanlar için alternatiftir.
Kapsül & Soft & Jel
Kapsül, bazı bitkilerde tohumları içinde taşıyan,bazı ilaçların, kolay yutulmak üzere içine konulduğu, mide yada bağırsaklarda eriyebilen, jelatinden yapılan kuru ve sert kabuk.
Muhafaza Şekli
Buzdolabı kapağında bozulmadan uzun süre dayanabilen bir ürünüdür. Önerimiz;Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı, ısı ve güneş ışınlarından koruyunuz.
Marka Hakkında
İMMUNAT Bünyesinde çalışan ve yurt genelinde çözüm ortağı olarak destek sunan akademisyenler, doktorlar, eczacılar ve kimyagerler ile İmmu-Nat hem ürettiği bitkisel sıvı ekstraktlarıyla hastalara şifa, hem de temin ettiği ham maddeler ile üniversitelerdeki araştırmalara kaynak olmaktadır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor